Co je to Kindergarten Game?

29. srpna 2018 v 16:52 | Jerome_KG
Kindergarten game je hra stylu černého humoru vytvořenou firmou SmashGames a spolu vývojářem hry Con Man Games ,tahle hra byla vydaná roku 2017 v březnu a hned poté se objevila na facebooku 9.února 2017 jako první příspěvek ukazující jeden z screens které se objevují v hlavním menu.
Tato hra byla vytvořená pro černý humor jako puzzle hra, ve které každý jeden charakter má svůj děj příběhu, je na Vás pokud uspějete čí zemřete.
*SPOILER*

Jsou zde dva konce, pokud najdete Billyho, chlapce který zmizel a je pohřešovaný a nebo posbíráte všech monstermon totemů a najednou se z modré oblohy stane rudé peklo, které zasáhne všechny kolem, následně Nugget který zde přežil, ukončí hru tím, že skočí do své "jeskyně".

QUESTS

Každý charakter má svůj quest ve hře, jako je Nugget, Monty, Buggs, Jerome, protagonist, Lily, Cindy a dokonce i učitelka. Nejlehčí se zdá Cindynin quest ale je zde riziko, pokud nepošlete Buggse ( tyrana který Vás okrade na začátku o 3$) skončí to tak, že Vám zřejmě nakope prdel

- KONEC SPOILERŮ-

O čem má být tahle stránka?
tahle stránka slouží pro memes, příběhy, vtipy a nějaké fanbase čí teorie..( moje teorie neberte vážně), také bych chtěl najít nějaké adminy s přezdívkami ve hře ať je nás tu víc. Jedině true fan KG (Kindergarten) hry lze být adminem. Děkuji za pochopení
- Jerome KG
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama